COYBIAF 2024 World Cup Qualifiers

COYBIAF 2024 WORLD CUP QUALIFIERS

Group A Group B Group C Group D Group E
Auterna (KVC) Kireita (WBF) Wealden Asendavia Vorpest (KVC)
Nieuwhuis (KVC) Noorvista (KVC) Kyrloth (WBF) Zuidwoud (KVC) Packilvania
Hvaloaszna Nacresia Heppenheim Kurandia Pledonia
Veria Lunsesara Southern Coast Izria (WBF) Rikevaarland
Helslandr Hadena Noraida Suvania Sereena (KVC)

WEEK ONE RESULTS

Group A Group B Group C Group D Group E
Helslandr 0 - 2 Nieuwhuis (KVC) Kireita (WBF) 2 - 1 Noorvista (KVC) Noraida 2 - 0 Kyrloth (WBF) Asendavia 1 - 0 Zuidwoud (KVC) Vorpest (KVC) 1 - 2 Packilvania
Auterna (KVC) 5 - 0 Hvaloaszna Nacresia 2 - 1 Lunsesara Wealden 2 - 2 Heppenheim Kurandia 3 - 1 Izria (WBF) Pledonia 0 - 0 Sereena (KVC)
Veria [BYE] Hadena [BYE] Southern Coast [BYE] Suvania [BYE] Rikevaarland [BYE]

—VIEW STANDINGS AND RESULTS—

WEEK TWO RESULTS

GROUP A
Nieuwshuis (KVC) 2 - 0 Veria
Hvaloaszna 2 - 1 Helslandr
Auterna (KVC) [BYE]
GROUP B
Noorvista (KVC) 2 - 2 Hadena
Lunsesara 3 - 1 Kireita (WBF)
Nacresia [BYE]
GROUP C
Kyrloth (WBF) 3 - 0 Southern Coast
Heppenheim 2 - 0 Noraida
Wealden [BYE]
GROUP D
Zuidwoud (KVC) 0 - 1 Suvania
Izria (WBF) 2 - 1 Asendavia
Kurandia [BYE]
GROUP E
Packilvania 2 - 3 Rikevaarland
Sereena (KVC) 1 - 0 Vorpest (KVC)
Pledonia [BYE]

—VIEW STANDINGS AND RESULTS—

WEEK THREE RESULTS

GROUP A
Nieuwshuis (KVC) 2 - 0 Hvaloaszna
Veria 0 - 2 Auterna (KVC)
Helslandr [BYE]
GROUP B
Noorvista (KVC) 1 - 0 Lunsesara
Hadena 0 - 3 Nacresia
Kireita (WBF) [BYE]
GROUP C
Kyrloth (WBF) 2 - 1 Heppenheim
Southern Coast 0 - 2 Wealden
Noraida [BYE]
GROUP D
Zuidwoud (KVC) 4 - 1 Izria (WBF)
Suvania 2 - 1 Kurandia
Asendavia [BYE]
GROUP E
Rikevaarland 3 - 0 Sereena (KVC)
Pledonia 0 - 1 Vorpest (KVC)
Packilvania [BYE]

—VIEW STANDINGS AND RESULTS—

WEEK FOUR RESULTS

GROUP A
Veria 2 - 2 Hvaloaszna
Auterna (KVC) 2 - 3 Helslandr
Nieuwhuis (KVC) [BYE]

+ Nieuwhuis has secured a top two position.
- Hvaloaszna and Veria have been mathematically eliminated.

GROUP B
Hadena 0 - 1 Lunsesara
Nacresia 1 - 0 Kireita (WBF)
Noorvista (KVC) [BYE]

+ Nacresia has secured a top two position.
- Hadena has been mathematically eliminated.

GROUP C
Southern Coast 2 - 1 Heppenheim
Wealden 1 - 1 Noraida
Kyrloth (WBF) [BYE]

- Heppenheim has been mathematically eliminated.

GROUP D
Suvania 3 - 0 Izria (WBF)
Kurandia 0 - 2 Asendavia
Zuidwoud (KVC) [BYE]

+ Suvania has secured a top two position.
- Izria has been mathematically eliminated.

GROUP E
Pledonia 3 - 1 Packilvania
Vorpest (KVC) 1 - 1 Rikevaarland
Sereena (KVC) [BYE]

+ Rikevaarland has qualified for the world cup.
- Vorpest has been mathematically eliminated.

—VIEW STANDINGS AND RESULTS—